DZIEŃ SENIORA W KOCHANOWIE – 17.XI.2018

W sobotę 17 listopada 2018 roku po raz czwarty z inicjatywy Sołtysa i Rady Sołeckiej w Kochanowie odbył się Dzień Seniora połączony z zabawą taneczną w Restauracji Kochanów.

Spotkanie rozpoczęło się powitaniem przez Sołtysa Kochanowa  Mariusza Koźbiał , Seniorów oraz gości przybyłych na tę uroczystość.

Uroczystość swą obecnością zaszczycili Wójt Gminy Zabierzów Pani Elżbieta Burtan , Proboszcz Parafii pw. Wszystkich Świętych w Rudawie Ks. Andrzej Badura, Radna Powiatu Krakowskiego Pani Alicja Wójcik  wraz z mężem , Radny Gminy Zabierzów Pan Jan Szczepański oraz Koordynator do spraw Seniorów Pani Katarzyna   Mroczek. Po powitaniu ze słowami serdecznych życzeń do zebranych zwróciła się Pani Elżbieta Burtan Wójt Gminy Zabierzów oraz Ks. Proboszcz Andrzej Badura.

Sołtys i Rada Sołecka wraz z zebranymi gośćmi złożyli życzenia z okazji  wygrania wyborów samorządowych dla Pani Elżbiety Burtan Wójt Gminy Zabierzów , Pani Alicji Wójcik Radnej Powiatu Krakowskiego i dla Pana Jana Szczepańskiego Radnego Gminy Zabierzów.

Przy suto zastawionych stołach rozpoczęto wspólne biesiadowanie i śpiewanie  piosenek przy akompaniamencie akordeonu ,na którym grał Pan Józef Ropka.

Sołtys i Rada Sołecka Kochanowa dziękują Państwu Urszuli i Januszowi Szumiec z Restauracji Kochanów za zorganizowanie przyjęcia dla Seniorów z Kochanowa.
Tekst i zdjęcia:
Mariusz Koźbiał