Zabawa Mikołajkowa 2015 – Film i zdjęcia

W dniu 9 stycznia 2016 roku we wsi Kochanów odbyła się ZABAWA MIKOŁAJKOWA

W oczekiwaniu na przyjście Św. Mikołaja dzieci brały udział w licznych konkursach i zabawach , które poprowadzili zaproszeni animatorzy . W trakcie spotkania każde dziecko dostało przepyszne ciastka i soczki do picia.

Główną atrakcją była oczywiście wizyta św. Mikołaja który okazał się niezwykle szczodry – dzieci otrzymały sporą ilość  łakoci i oczywiście zabawki . Sądząc po uśmiechniętych buziach dzieciaków- Mikołajki bardzo im się podobały i z radością czekają już na następne.  Po pamiątkowych zdjęciach Mikołaj się z nami pożegnał i pojechał w dalszą drogę… Będziemy  wypatrywać Mikołaja już w grudniu. Na zakończenie zabawy dzieci miały pomalowane twarze i panie animatorki z balonów skręcały różne zwierzątka do domu.

 

Sołtys, Rada Sołecka, Rodzice i dzieci składają firmie :

INTERMARCHE  KRZESZOWICE PANI PREZES KARINIE ABRAHAM

serdeczne podziękowania za sponsoring ZABAWY MIKOŁAJKOWEJ która odbyła się 9 stycznia 2016 r w naszej wsi Kochanów. Jesteśmy pełni uznania za gest ofiarowania obfitych paczek mikołajkowych i zabawek. Mamy nadzieję, że roześmiane twarze dzieci będą wyrazem wdzięczności za Waszą hojność.

 

Na  podziękowania zasługują wszyscy, którzy włożyli wiele wysiłku i pomocy w przygotowaniu ZABAWY MIKOŁAJKOWEJ. W sposób szczególny chciałabym podziękować tym, na których zawsze można liczyć: Grzegorzowi Zagórski ,Alinie Wyka,  Beacie Frankowicz,  Małgorzacie Księżyc , Justynie i  Maćkowi Orlińskim, Sławomirowi  Macałka ,  Piotrowi Piątek, Andrzejowi Puchalski, Jarosławowi Starowicz,  Maksymilianowi Wolak, Aleksandrowi Wyka, Paweł Dziedzic.
Serdeczne podziękowania dla Sławka Macałki i…………. tych osób z Kochanowa które dały pieniążki na zakup ciastek i napojów dla dzieci a chcą być anonimowe.

 

ALL