Spotkanie seniorów wsi Kochanów – styczeń 2016

W dniu 8 stycznia 2016 roku odbyło się spotkanie opłatkowe seniorów w restauracji Kochanów.

Zaproszonych gości przywitał sołtys wsi Kochanów Mariusz Koźbiał.
Spotkanie opłatkowe seniorów rozpoczęło się tradycyjnie od złożenia życzeń świątecznych które złożył ks. Andrzej Badura proboszcz parafii w Rudawie.

Do życzeń dołączyła się Pani Wójt Gminy Zabierzów  Elżbieta Burtan.

Przy obiedzie, kawie i słodkim poczęstunku rozpoczęło się wspólne kolędowanie.

Na akordeonie przygrywał gościnie zaproszony Józef Ropka .

Z restauracji  słychać było donośny śpiew kolęd. Seniorzy nie kryli radości i wzruszenia. Swoją obecnością zaszczycili nas : ks. Andrzej Badura proboszcz parafii w Rudawie Pani Wójt Gminy Zabierzów  Elżbieta Burtan, Pan Jan Szczepański  radny Gminy Zabierzów  oraz Pani dyrektor Samorządowego Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów Anna Domagała oraz Koordynator ds. aktywizacji seniorów Agnieszka Mleczko .

W miłej atmosferze spędziliśmy styczniowy wieczór.
Mariusz Koźbiał sołtys wsi Kochanów dziękuje wszystkim zaproszonym  gościom i seniorom wsi Kochanów za przybycie na spotkanie .
Dziękuje również państwu Annie i Bogdanowi  Brzeszczak za kameralną oprawę i pyszne jedzenie oraz picie.

ALL