DZIEŃ DZIECKA i PIKNIK RODZINNY – KOCHANÓW 30-06-2024

W dniu 30 czerwca 2024 r z inicjatywy Sołtysa i Rady Sołeckiej Kochanowa został zorganizowany po raz kolejny Dzień Dziecka i Piknik Rodzinny . Specjalnie na tę okazję przygotowano liczne atrakcje dla dzieci takie jak dmuchany zamek, rodeo byk , piana party, zjeżdżalnie, malowanie twarzy,tatuaże, konkursy i zabawy dla dzieci i dorosłych.

Podczas pikniku można było degustować pyszną orzeźwiającą lemoniadę którą przygotowały pracownice firmy dm-markt, zajadać pyszne drożdżówki     i ciasta ,wypić kawkę a do tego zjeść kiełbaskę którą upiekł dla wszystkich  Pan Łukasz Zając
Licznie zgromadzeni mieszkańcy Kochanowa i okolic brali czynny udział
w wielu zabawach i konkursach za które otrzymali nagrody i upominki.
Na koniec była super zabawa w ogromnej puszystej pianie przy muzyce       co sprawiło dużo radości i uśmiechu na twarzach małych i dużych gości         za wspólną intensywną zabawę bardzo dziękujemy. To dla nas ważne jest aby takich dni z uśmiechem i radością było jak najwięcej.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich którzy pomagali w przygotowaniach przy  organizacji  Dnia Dziecka .

Podziękowania dla firmy dm-markt za przyrządzenie pysznej lemoniady która gasiła pragnienie , za ufundowanie nagród dla dzieci i upominków dla dorosłych oraz balonów które sprawiły radość dzieciakom .

Ewelinie i Kubie dziękujemy za upieczenie pysznych drożdżówek i nakręcenie filmików z drona.

Serdeczne podziękowania Pani Aldonie z firmy
Z NAMI UBAW PO PACHY za zorganizowanie i prowadzenie imprezy.

Serdeczne podziękowania dla naszych sponsorów :

1. URZĄD GMINY ZABIERZÓW
2. SAMORZĄDOWE CENTRUM KULTURY I PROMOCJI GMINY ZABIERZÓW
3. DM-DROGERIE MARKT FILIA 27
ul. GLOGERA 24 KRAKÓW

4. HOTEL I RESTAURACJA KOCHANÓW ANNA i BOGDAN BRZESZCZAK
5. MIŚTAP ZAKŁAD TAPICERSKI KOCHANÓW MICHAŁ KADULA
6. ERENA KWIATY SZTUCZNE ZABIERZÓW IRENA i KAZIMIERZ DUDA .
7. FERMA HODOWLANA KOCHANÓW JACEK BOROWCZYK

8. FUNDACJA ON-LIFE ŁUKASZ ZAJĄC